graffiti

Motyw graffiti w mieszkaniu: fototapety i plakaty

Graffiti to wymarzona dekoracja do wnętrz w stylu nowoczesnym. Jest oryginalne i rzadko pojawia się w polskich mieszkaniach, przez co będzie się prezentowało bardzo niebanalnie. Wystarczy fototapeta albo kilka plakatów z graffiti, żeby pomieszczenie nabrało charakteru.

Fototapety z graffiti – efektowna dekoracja do wnętrza

Jeśli marzy nam się natychmiastowa metamorfoza wnętrza, postawmy na fototapetę. Umieszczona na jednej ze ścian, natychmiast zmieni nie do poznania wygląd pomieszczenia. Stanie się dominującym motywem, który nada styl całemu mieszkaniu. Fototapety graffiti (https://www.fototapeta24.pl/galeria.php?id=19) idealnie wpasują się w nowoczesne mieszkania, lofty, będą także świetną dekoracją do baru czy restauracji.

Plakaty graffiti – uzupełnienie czy samodzielna dekoracja?

Fototapetę możemy uzupełnić dodatkowo kilkoma plakatami z motywem graffiti. Te stworzą spójną całość z fototapetą i uzupełnią wnętrze. Równie dobrze jednak plakaty graffiti mogą stanowić jedyny detal w tej stylistyce. Czy zdecydujemy się na jeden duży plakaty czy kilka mniejszych w ciekawych ramach – efekt na pewno będzie jedyny w swoim rodzaju.

graffiti