Dekoracje 3d

Niespotykane aranżacje kuchni lub łazienek mogą świetnie oddziaływać nie tylko na domowników, ale również na odwiedzających ich gości. Dużo przyjemniej toczy się rozmowy w ciekawym i pięknym pomieszczeniu, atmosfera jest dużo milsza i kawa smakuje lepiej.

Niepowtarzalne panele 3d zamontowane w kuchni sprawią, że jej aura będzie znacznie lepsza, a pomieszczenie będzie wydawać się bardziej gościnne. Dużo przyjemniej jest napić się porannej kawy w przyjaznym otoczeniu pięknego i niezwykłego miasta, którego panoramę mamy na panelach umieszczonych pomiędzy szafkami. Jedną z innych opcji jest również motyw kawy – zarówno ziarnistej jak i aromatycznego napoju w kubku, wówczas wydawać nam się może, że całe pomieszczenie pachnie kawą.

Bardzo popularną ozdobą prysznicową jest tapeta 3d umieszczona na ściance prysznicowej zabezpieczona odpowiednim panelem szklanym. Taka forma ozdoby z pewnością sprawia, że aranżacja łazienki jest bardziej oryginalna i trójwymiarowa. Klienci chętnie umieszczają w łazienkach obrazy 3d oraz panele podobne do tych kuchennych w strategicznych miejscach jak ściana nad toaletą lub przy stojaku na ręczniki – pełnią one wówczas funkcję typowo dekoracyjną.

Wspaniałe obrazy i fototapety 3d to zupełnie nowe, oryginalne podejście do sposobu aranżacji wnętrza.